גלריית וידאו - Smarter Surfaces

גלריית וידאו

גלריית וידאו

להשראה או לראות כיצד אחרים השתמשו במוצרים שלנו, עיין בסרטוני שימוש שלנו. למדריכים שמסבירים שלב אחר שלב איך ליישם, ראה סירטוני ההתקנה


 

איך להישתמש

מחפשים טיפים כיצד להשתמש במוצרי כתיבה, מגנטיים או להקרנה בחלל שלכם? בדוק את הסרטונים למטה המציגים את מוצרי סמארטר סורפסז בשימוש בדרכים שונות.

טיח מגנטי בשילוב עם טפט לוח מחיק

לוח מחיק ומגנטי לחדרי ישיבות

צפו איך הלקוח הזה משתמש בקיר הרב-שימושי החדש שלו. המשטח הוא לא רק לוח מחיק, אבל גם מגנטי! זה הושג על ידי מריחת טפט לוח מחיק על שכבת הטיח המגנטי. בסרטון זה, ראה כיצד הם משתמשים בהמשטח החדש ואיזה יתרונות הוא הוסיף למשרד שלהם.

טפט לוח מגנטי

שימוש בקירות לוח מגנטי באירוח

צפו איך הלקוח הזה משתמש בקירות מגנטיים ובקירות לוחות מחיקים ברחבי המלון שלו. הקלינט התקין טפט מגנטי חכם בחדר המכירות במלון וצבע לוח מחיק שקוף - על גבי טיח מגנטי - בקנטינה. ראה כאן כיצד משתמשים בשני המשטחים.

טיח מגנטי בשילוב צבע לוח מחיק

ניהול מכירות עם קיר לוח מחיק מגנטי

נהל את מחלקת המכירות שלך עם קיר לוח מחיק מגנטי. בדוק כיצד חברת (IT) טכנולוגיות המידע עשתה זאת כאן. בעבר, היו משתמשים בשלושה לוחות כתיבה שהיו מוגבלים בגודלם והיה קשי להזיז אותם במשרד. חייבת להיות דרך טובה יותר לעבוד! חשבו על האפשרות של משטחים בלתי מוגבלים מלוח כתיבה מגנטי במקום לוחות קטנים.

צבע מגנטי בשילוב צבע לוח מחיק

שימוש בקירות לוח מחיק מגנטי בעסק

צפו כיצד חברת טכנולוגיה משתמשת בקירות לוח מחיק מגנטי שלה כדי לשנות את אופן העבודה. היה להם צורך למשטח שיעזור להם לחקור רעיונות, לתכנן פרויקטים ולעבוד כצוות. התשובה הייתה קירות לוח מחיק מגנטים! קירות הלוח המחיק המגנטי שלהם משמשים מכול העובדים בחברה ועוזרים להם לעבוד טוב יותר ביחד.

טפט לוח מחיק חכם - ברק נמוך

תגדילו אפשרויות חדר ישיבה אחד עם לוח מחיק וקירות הקרנה

קבל שתי פונקציות עם יישום אחד בלבד, עם ציפוי הקיר שלנו בעל פונקציונליות כפולה. גלה הכל על כך בסרטון הזה.

הסטארט-אפ הזה רצו להשתמש בכל קירות חדר הישיבות שלהם כדי לכתוב ולהקרין עליהם. הם גם רצו פתרון מודרני במקום לוחות מחיקים רגילים וטבלאות מיושנות. עכשיו עם טפט לוח מחיק חכם - ברק נמוך, יש להם קירות שלמים למלא ברעיונות שלהם יחד עם הבונוס הנוסף של היכולת להקרין תמונות או מצגות על הקיר.

צבע לוח מחיק - לבן

תהיו יצירתיים עם משטחי לוח מחיק

האם אתה מחפש דרכים יותר יצירתים לעבוד? סוכנות המדיה הזו מלונדון, התאהבה ברעיון קירות לוח מחיק. עם צבע לוח מחיק שלנו, הם המציאו מחדש את שיטת העבודה שלהם על ידי הוספת קירות לכתיבה.

צפו בסרטון הזה וראו כיצד הוא שינה את שיטת העבודה שלהם.

צבע לוח מחיק - לבן

כל משרד מודרני יצתרך קירות לכתיבה | צבע לוח מחיק

אתה חייב לראות איך חברת הגיימינג הזו משתמשת בקירות המשרד הפונקציונליים שלה. יש להם מספר מוצרים של סמארטר סורפסז מותקנים ברחבי המשרד שלהם. סביבות עבודה מודרניות עוזרת להם ליצור דגמים פנטסטיים לדמויות ופריסות להמשחקים שהם מייצרים, בנוסף לסיעור מוחות רעיונות לפרויקטים בעתיד.

צבע לוח לבן - שקוף

כיצד להשתמש בצבעי לוח מחיק שקוף

חושבים שצבע לוח מחיק מיועד רק לקירות? תחשבו שוב. צפה בסרטון שלנו כדי לראות כיצד כל משטח חלק יכול לשמש כלוח מחיק כשהוא מיושם עם צבע לוח מחיק שקוף. כל שעליך לעשות הוא למרוח שכבה אחת מצבע לוח מחיק שקוף על כל דפוס דיגיטלי, טפט או צבע (לא סופג)

צבע לוח מחיק - שקוף

קבל קירות צבעוניים לכתיבה

קירות הלוח המחיק לא חייבים להיות בצבע לבן. צפה בסרטון זה כדי לראות כיצד אפשר להשתמש בקירות לוח מחיק בכל צבע במשרד שלך. חברה לפיתוח אפליקציות מוזיקה הראתה לנו איך הם המירו את קירות המשרד שלהם למשטחי כתיבה ומחיקה יבשים גדולים - בכחול - כדי ללכוד רעיונות והערות משתמש קצה.

גיליונות סרט לוח מחיק

גליל סרט לוח מחיק

מחפשים חלופה זמנית למשטחי לוח? נסה סרטי לוח מחיק דבקים. סרטי לוח מחיק הן גלילים רב שימושים, וניתנים להחלפה. הם נצמדים באופן טבעי לכל משטח חלק עם חשמל סטטי ולכן אין צורך בדבק או ברגים. הם קלים לנשיאה לעבודה בדרכים, וניתנים לשימוש חוזר.

צבע מגנטי

עד כמה הצבע המגנטי שלנו חזק?

האם תהיתם פעם כמה דפים אתם אפשר להחזיק על קיר צבע מגנטי? ככל שתמרחו יותר שכבות מהצבע המגנטי, כך תוכלו לתלות עליו משקל רב יותר. בסרטון הזה אנחנו מראים לכם את זה בדיוק. עשינו השוואה בין 3 ו-6 שכבות מהצבע המגנטי, כך שתוכלו להיות בטוחים איזו אפשרות מתאימה לצרכי המשרד או הכיתה שלכם.

מסיר דיו קבוע

הסר דיו קבוע עם מסיר דיו פרו חכם

הסר כתמים עקשניים או טוש קבוע מהמשטח שלך עם תרסיס ניקוי פרו חכם. מסיר דיו קבוע שלנו, עוזר לשמור על הקירות המחיקים שלך במצב מעולה. זה יכול לשמש גם כדי לחדש לוחות ישנים.


 

איך ליישם

צפו בסרטון ההדרכה שלנו שמסביר שלב אחר שלב כיצד אתה או המתקין שלך יכולים ליישם את מוצרי סמארטר סורפסז.

טפטים לוח מחיק מגנטי

הורד PDF

סרטי לוח מחיק דביקים

הורד PDF

טפטים לוח מחיק

הורד PDF

צבע לוח מחיק (לבן)

הורד PDF

צבע לוח מחיק (שקוף)

הורד PDF

צבע לוח מחיק מגנטי

הורד PDF

צבע מגנטי

הורד PDF

צבע סופר מגנטי

הורד PDF

צבע להקרנה פרו

הורד PDF

Scroll to Top דילוג לתוכן